Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Izaberite neku od sledećih kategorija:
Sortiranje na osnovu:

Strana 1 od 1
  • Nazad
  • 1
  • Napred

1 - 6 od ukupno 6 oglasa - Prodaja

10
95 000 € 2317 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Ledine

41 m2

2. spr.
12
199 900 € 3123 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Blok 62

64 m2

18. spr.
8
280 000 € 2105 €/m²
ažuriran
Beograd, Surčin, Surčin

133 m2

pr spr.
17
149 000 € 1795 €/m²
ažuriran
Beograd, Zvezdara, Mali Mokri Lug

83 m2

spr.
9
125 000 € 2907 €/m²
ažuriran
Užice, Zlatibor - Centar

43 m2

3. spr.
17
145 000 € 1706 €/m²
ažuriran
Valjevo, Divčibare

85 m2

spr.
Strana 1 od 1
  • Nazad
  • 1
  • Napred
Prodaja nekretnina agencije Trionekretnine na imovina.net?agency=trionekretnine&category=sale&offer=1355329
imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup